Visi raksti

Uzkrājumi

Dāvana bērnudārza izlaidumā – uzkrājums bērna nākotnei

Mīkstais rotaļu lācis, jauna lelle vai Lego pilsēta – tās ir dāvanas, ko visbiežāk dāvinām bērnudārza izlaidumā, bet, kā būtu, ja mūsu dāvana bērnam būtu kaut kas patiesi vērtīgs ilgtermiņā?

Rokasgrāmata uzkrājumu veidošanā

Ir laba sajūta, ja zini, ka paralēli algas kontam, savā internetbankā vari aplūkot arī uzkrājumus, kas būs kā drošības spilvens gan prognozējamām, gan arī neprognozējamām dzīves situācijām.

Pensiju plāns Huba Buba un kasešu magnetofonu paaudzei

Vai tu savus pirmos mūzikas ierakstus klausījies kasešu magnetofonā, košļājot Huba Buba, Turbo vai Donald Duck košļeni? Tad jaunais pensiju 2. līmeņa plāns “1990+” ir piemērots tieši tev!

Ceļojums uz Latviju – piecas idejas neaizmirstamam piedzīvojumam

Vasara ir laiks, kad siltās zemes pārvēršas par karstajām, dienas vidū valda nepanesama svelme un veldzējumu nesniedz pat dārgo viesnīcu baseini un kondicionētāji.

Pieci gadījumi, kad pensijai nav jākrāj

Ja jāizvēlas – tērēt šodien vai uzkrāt pensijai, parasti pievilcīgāk šķiet tērēt jau šodien. Un varbūt tiešām uzkrāt nav vērts? Te apkopoti pieci gadījumi, kad par pensijas uzkrāšanu nav jāraizējas.

Kam uzticēt naudu glabāšanā?  

Mūsdienās arvien straujāk aug finanšu uzņēmumi, kas piedāvā operēt un uzglabāt naudas līdzekļus. Kā neapjukt plašajā piedāvājumu klāstā un kam visdrošāk uzticēt naudas līdzekļu glabāšanu?