Visi raksti

Uzkrājumi

Kā tūkstošgades paaudzes pieeja “Dzīvojam vienreiz” var ietekmēt nākotni

Ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē ir vērojama tendence, ka jaunieši uzkrājumus neveido, bet visus ienākumus iztērē. Kā angliski saka: “YOLO” jeb “you only live once” (mēs dzīvojam tikai vienreiz).

Pieci gadījumi, kad pensijai nav jākrāj

Ja jāizvēlas – tērēt šodien vai uzkrāt pensijai, parasti pievilcīgāk šķiet tērēt jau šodien. Un varbūt tiešām uzkrāt nav vērts? Te apkopoti pieci gadījumi, kad par pensijas uzkrāšanu nav jāraizējas.

Kā sevi nepiekrāpt, veidojot uzkrājumus?

Kad ir pieņemts lēmums par ilgtermiņa uzkrājumu veidošanu – ir jāizraugās atbilstošākais uzkrājumu risinājums un jāizpēta līguma nosacījumi. Lūk, septiņi kontroljautājumi, uz kuriem jāatbild pirms līguma parakstīšanas.

Dāvana bērnudārza izlaidumā – uzkrājums bērna nākotnei

Mīkstais rotaļu lācis, jauna lelle vai Lego pilsēta – tās ir dāvanas, ko visbiežāk dāvinām bērnudārza izlaidumā, bet, kā būtu, ja mūsu dāvana bērnam būtu kaut kas patiesi vērtīgs ilgtermiņā?

Rokasgrāmata uzkrājumu veidošanā

Ir laba sajūta, ja zini, ka paralēli algas kontam, savā internetbankā vari aplūkot arī uzkrājumus, kas būs kā drošības spilvens gan prognozējamām, gan arī neprognozējamām dzīves situācijām.

Pensiju plāns Huba Buba un kasešu magnetofonu paaudzei

Vai tu savus pirmos mūzikas ierakstus klausījies kasešu magnetofonā, košļājot Huba Buba, Turbo vai Donald Duck košļeni? Tad jaunais pensiju 2. līmeņa plāns “1990+” ir piemērots tieši tev!

Aptauja

Vai esi gatavs atteikties no kodu kartes?