Visi raksti

Uzkrājumi

Kur būtu izdevīgi ieguldīt naudu 2018. gadā?

Latvijā vēl arvien lielākā daļa brīvo līdzekļu tiek glabāti kontā vai banku depozītos, kas šobrīd zemo procentu likmju dēļ neko nepelna. Kur un kā ieguldīt, lai nauda ne tikai stāvētu, bet arī pelnītu?

Kā izvēlēties piemērotāko pensiju plānu

Kopš jaungada spēkā stājušies grozījumi pensiju likumā, kas ļauj pensiju plānu pārvaldītājiem būtiski samazināt komisijas maksas.

Pensiju plāni kļuvuši izdevīgāki un pieļauj drosmīgākus darījumus

Zemāka komisijas maksa par pensiju fonda uzturēšanu un lielākas iespējas veikt riska ieguldījumus, kas sniedz iespēju nopelnīt vairāk, – tādas ir galvenās izmaiņas pensiju likumā.

Kāpēc ir vērts uzkrāt naudu?

2018. gada 1. janvārī stājies spēkā izmaiņas likumā Par iedzīvotāju ienākuma nodokli, nosakot, ka dzīvības apdrošināšanas līguma ar līdzekļu uzkrāšanu minimālais termiņš piecu gadu vietā tiek mainīts uz 10 gadiem.

Studentu izdzīvošanas stāsti: “Lielākais ienākumu avots – nauda, ko dod vecāki”

Cik pārtikusi ir studentu dzīve? Pieredzē dalās Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studenti – Māris Lapšovs un Dita Kantore.

Trīs meitu mamma: “Nožēloju, ka nav uzkrāta nauda vecākajai meitai…”

Litai (36) ir trīs bērni. Viņas vecākā meita nesen svinēja savu astoņpadsmito dzimšanas dienu, un Litai ar nožēlu jāatzīst, ka šobrīd viņa būtu priecīga, ja laikus būtu sākusi iemaksāt meitas uzkrājumam.

Aptauja

Vai esi kaut ko pircis vai pārdevis internetā?