Visi raksti

Nākotne

Kur būtu izdevīgi ieguldīt naudu 2018. gadā?

Latvijā vēl arvien lielākā daļa brīvo līdzekļu tiek glabāti kontā vai banku depozītos, kas šobrīd zemo procentu likmju dēļ neko nepelna. Kur un kā ieguldīt, lai nauda ne tikai stāvētu, bet arī pelnītu?

Kā izvēlēties piemērotāko pensiju plānu

Kopš jaungada spēkā stājušies grozījumi pensiju likumā, kas ļauj pensiju plānu pārvaldītājiem būtiski samazināt komisijas maksas.

Iespējas, ko piedāvā un nākotnē sola mobilā banka

Tehnoloģiju piedāvātās iespējas mainās straujāk nekā gadalaiki aiz loga, un jau pavisam drīz Swedbank mobilā lietotne būs ne vien banka tavā kabatā, bet arī mobilā norēķinu karte!

Pirkt vai īrēt dzīvokli – kas izdevīgāk?

Pirmais mājoklis visiem, kas nav saņēmuši dāsnu dāvinājumu vai mantojumu, ierasti ir īrēts dzīvoklis. Nākamais solis būtu iegādāties savu, bet vai tas ir izdevīgi?

Pensiju plāni kļuvuši izdevīgāki un pieļauj drosmīgākus darījumus

Zemāka komisijas maksa par pensiju fonda uzturēšanu un lielākas iespējas veikt riska ieguldījumus, kas sniedz iespēju nopelnīt vairāk, – tādas ir galvenās izmaiņas pensiju likumā.

2018. gadā sievietes taupīs, bet vīrieši – tērēs vairāk

81% Latvijas iedzīvotāju jauno gadu sāks ar apņemšanos kaut ko mainīt un uzlabot savā dzīvē. Swedbank veiktajā aptaujā atklājās, ka populārākās apņemšanās saistītas ar veselīgu dzīvesveidu un vides labiekārtošanu.