Visi raksti

Nākotne

Kādas prasmes nepieciešamas, lai konkurētu ar robotiem?

Ja vēl pirms 20 gadiem kāds vecmāmiņai teiktu, ka nākotnē viņa profesija būs saistīta ar grafisko līniju trajektoriju rēķināšanu, lai telefonā ērtāk slidināt dusmīgos putnus, viņa varētu ieteikt pagrabā atvēsināties.

Izdevīgākie nodokļu risinājumi jaunajiem uzņēmējiem

Vēlos gūt papildu ienākumus vai pārvērst hobiju biznesā, kāda būtu man piemērotākā uzņēmējdarbības forma un izdevīgākais nodokļu režīms?

Kas jādara vecākiem, lai bērniem veiktos mācībās un karjerā

Mūsdienu vecāki ir neapskaužamā situācijā – darba tirgus mainās tik strauji, ka grūti prognozēt, kādas zināšanas sniegt savam bērnam jau šodien, lai nākotnē viņš būtu konkurētspējīgs?

Pašai savs bizness – rotu darbnīca Rīgas centrā

“Ja man pirms pieciem gadiem, kad strādāju ofisā par sistēmu analītiķi, kāds teiktu, ka man būs sava darbnīca pilsētas centrā, nodomātu – muļķības,” saka zīmola "Nela Strenge Gems" radītāja Nela Streņģe.

Trīs meitu mamma: “Nožēloju, ka nav uzkrāta nauda vecākajai meitai…”

Litai (36) ir trīs bērni. Viņas vecākā meita nesen svinēja savu astoņpadsmito dzimšanas dienu, un Litai ar nožēlu jāatzīst, ka šobrīd viņa būtu priecīga, ja laikus būtu sākusi iemaksāt meitas uzkrājumam.

Prāvāka naudas summa bankas kontā! Ko darīt?

Neparedzēti mēdz būt ne tikai izdevumi, bet arī ienākumi. Vismaz reizi gadā iespējams saņemt pārmaksātā nodokļa atmaksu, dažkārt darba devējs apbalvo ar ceturkšņa, pusgada vai gada prēmiju.