Visi raksti

Māja

Kas izdevīgāk aizņēmējam – kredītkarte vai patēriņa kredīts?

Milzu atlaides sezonas preču izpārdošanā, plānots remonts vai kāds tālāks ceļojums, kam steidzami vajag papildu naudu. Ko izmantot – kredītkarti vai patēriņa kredītu?

Ko noteikti vajadzētu ņemt vērā, izīrējot dzīvokli?

Kas jāņem vērā, lai dzīvokļa izīrēšana būtu drošs un likumīgs ienākumu avots, nevis kreņķi un galvassāpes. Konsultē Kristīne Dubane, Ober Haus Dzīvojamo platību nodaļas vadītāja.

Lustras krīt ne tikai prezidenta pilī…

Nepatīkami, bet fakts – no mazākiem vai lielākiem iedzīves zaudējumiem nav pasargāts neviens. Tāpēc labi apzināties, ka mājokļa apdrošināšana aizsargā arī sadzīves tehniku, mēbeles un pat bērnu ratiņus.

Cik maksā labs pilsētas velosipēds?

Arvien vairāk pilsētnieku vasaras sezonā par savu galveno pārvietošanās līdzekli izvēlas velosipēdu, tas ir lētāk, sastrēgumos ērtāk un, pats galvenais, – veselīgāk!

Vienpadsmit labas idejas mājīgai bērnistabai

Dažkārt nav pat jāveic pārbūve, bet pietiek tikai nomainīt bērnistabas aizkarus, uzlikt jaunu paklāju un dažus dizaina elementus, lai istaba iegūtu pilnīgi jaunu skatu!

Pieci lielākie grābekļi, uz kuriem var uzkāpt, pērkot vai būvējot savu māju

Māju visbiežāk ceļ reizi mūžā, un reti kurš jau pirmajā reizē šajā jautājumā ir eksperts. Te apkopoti pieci lielākie grābekļi, uz kuriem var uzkāpt, pērkot vai būvējot savu māju.