Visi raksti

Karjera

Dzīve pirms bankas – Swedbank darbinieku pieredzes stāsti

Bankā strādā visdažādāko profesiju pārstāvji, atšķirīgs ir arī darbinieku ceļš līdz šim karjeras posmam. Ar savu pieredzi dalās Swedbank dažādu nodaļu darbinieki.

Kādas izmaiņas 2018. gadā skars autoratlīdzību saņēmējus

Nodokļu reformas ietvaros mainītas autoratlīdzības saņēmēju attaisnoto izdevumu kategorijas un paaugstināts to procentuālais slieksnis, kā arī ieviesta darba pasūtītāja sociālā nodokļa iemaksa un citas izmaiņas.

Mācīties gudri – šodienas kompetence ikvienam

Kad mēs esam zinātkāri, ieinteresēti mācīties un izzināt, mūsu smadzeņu darbību stimulē dopamīns – apbalvojuma, novērtējuma, gandarījuma un baudas hormons.

Tavi ieguvumi un priekšrocības, strādājot Swedbank

Nodrošināt darbinieku profesionālai un personīgai izaugsmei labvēlīgu vidi ir būtiska mūsu kultūras sastāvdaļa, tādēļ Swedbank darbiniekiem piedāvā plašas izaugsmes, atbalsta un ārpusdarba aktivitāšu iespējas.

Paplašini savu mācīšanās sistēmu

Lai mācītos, biežākā atruna mums pašiem ir "man nav tam laika". Taču kā būtu ar nelielu inventarizāciju savā ikdienas kalendārā?

No šī gada varēs atgūt vairāk naudas no valsts

Līdz šim attaisnoto izdevumu limits par izglītību un medicīnu bija 215 eiro, no šī gada gada tie būs 600 eiro, tiesa gan – būs arī jauni ierobežojumi.

Noderīgas saites

Interesē darbs bankā?

Atstāj savu kontaktinformāciju, mēs
sazināsimies ar tevi!

Par karjeras sadaļas ierosinājumiem raksti uz