Visi raksti

Karjera

Paplašini savu mācīšanās sistēmu

Lai mācītos, biežākā atruna mums pašiem ir "man nav tam laika". Taču kā būtu ar nelielu inventarizāciju savā ikdienas kalendārā?

Mācīties gudri – šodienas kompetence ikvienam

Kad mēs esam zinātkāri, ieinteresēti mācīties un izzināt, mūsu smadzeņu darbību stimulē dopamīns – apbalvojuma, novērtējuma, gandarījuma un baudas hormons.

Uzzini, kādas izmaiņas nākamgad skars autoratlīdzību saņēmējus un izmaksātājus

Nodokļu reformas ietvaros mainītas autoratlīdzības saņēmēju attaisnoto izdevumu kategorijas un paaugstināts to procentuālais slieksnis, kā arī ieviesta darba pasūtītāja sociālā nodokļa iemaksa un citas izmaiņas.

No nākamā gada varēs atgūt vairāk naudas no valsts

Līdz šim attaisnoto izdevumu limits par izglītību un medicīnu bija 215 eiro, no nākamā gada tie būs 600 eiro, tiesa gan – būs arī jauni ierobežojumi.

Kāpēc mainīt savu darbu?

Darbā mēs pavadām lielāko dienas daļu, tāpēc ir svarīgi, lai tas, ko darām, mums sagādātu gandarījumu. Ja tas tā vairs nav, ir jāmeklē risinājums – jauna darba vieta, cits amats vai pilnīgi jauna karjera.

Cik reāli ir mainīt profesiju pusmūžā?

Eksperti prognozē, ka, robotiem spējot paveikt arvien vairāk cilvēku darbu, mums neatliks nekas cits, kā vairākas reizes mūžā mainīt profesiju. Cik viegli to izdarīt 40, 50 vai pat 60 gados?

Aptauja

Vai tu veic uzkrājumus?

Testi

Interesē darbs bankā?

Atstāj savu kontaktinformāciju, mēs
sazināsimies ar tevi!

Par karjeras sadaļas ierosinājumiem raksti uz