Visi raksti

Ikdiena

Kāds mocis piestāv meitenēm?

Stilam ir nozīme! Taču, ja nodoms ir iegādāties motociklu, tad jāņem vērā arī braucamrīka un paša braucēja svars, augums un, protams, budžets, ko vari tam atvēlēt.

Īsa pamācība, kā draudzīgi atgādināt par parādu

Kā draudzīgi atgādināt par nelielu parādu? Vai savākt naudu kopīgai dāvanai? Visērtāk to izdarīt bankas mobilajā lietotnē. Skaties video!

Mūsdienīgi Latvijas meistaru darinātie tērpi un rotas gada īsākajai naktij

Pērlīšu vainagi, harēma bikses un linu stringi – tik radoši ir Latvijas meistari, rūpējoties, lai Jāņu nakts tērpi būtu gan latviski un skaisti, gan mūsdienīgi un ērti!

Zaļā maize un viedalus Līgo svētku groziņā

Tukšām rokām līgot braukt nav pieņemts, bet ar šašliku plastmasas spainītī nepietiek – nav nekāda zaļumballe, bet gada maģiskākie svētki, tāpēc arī ciemakukulim jābūt atbilstošam, lai vēders pilns un mute smejas.

Cik maksā labs pilsētas velosipēds?

Arvien vairāk pilsētnieku vasaras sezonā par savu galveno pārvietošanās līdzekli izvēlas velosipēdu, tas ir lētāk, sastrēgumos ērtāk un, pats galvenais, – veselīgāk!

Kādu auto pirkt – jaunu vai lietotu?

Automašīnas iegāde var izraisīt ne mazums stresa, jo ikviens vēlas būt pārliecināts, ka izdarījis pareizo izvēli – drošāko un ilgtermiņā labāko. Kādu auto ir izdevīgāk iegādāties – jaunu, mazlietotu vai 10 gadus vecu?