Visi raksti

Ikdiena

Kā pasargāt savu maciņu no nepatīkamiem pārsteigumiem ceļojuma laikā

Dodoties ceļojumā, ir svarīgi laikus parūpēties par finanšu jautājumiem, lai nepatīkami pārsteigumi neizbojā skaistas brīvdienas.

Bīstamie datumi tavam maciņam

Taksometru šoferi labi zina, ka viņiem ienesīgākās mēneša dienas - 5. un 10. datumā. Tās ir Latvijā populārākās algas dienas, kad pakalpojumu sniedzēji var cerēt uz lielāku peļņu, bet mūsu maciņi – lielākiem zaudējumiem.

Nevari iedarbināt auto, beidzies benzīns… Ko sedz Tavs KASKO?

Arī visuzticamākais akumulators mēdz pieteikt streiku un izlādēties. Īpaši, ja runa ir par stipru salu. Agrāk šādos gadījumos bija jāmeklē trose vai vadi, jāklauvē pie kaimiņu durvīm, tagad pietiek ar īsto KASKO.

Alpīniste Aiga Rakēviča – 1 no 250 000

„Vislielākais gandarījums klinšu kāpšanā ir izaicināt pašai sevi,” saka alpīniste Aiga Rakēviča. Kalnos viņai vienmēr ir līdzi telefons – tas palīdz gan orientēties, gan pārskaitīt naudu kādā neatliekamā situācijā.

Pensiju plāni kļuvuši izdevīgāki un pieļauj drosmīgākus darījumus

Zemāka komisijas maksa par pensiju fonda uzturēšanu un lielākas iespējas veikt riska ieguldījumus, kas sniedz iespēju nopelnīt vairāk, – tādas ir galvenās izmaiņas pensiju likumā.

Bioloģiskā pārtika – tiešām dārgāka?

Vai bioloģiskā pārtika tiešām ir nesamērīgi un nepamatoti dārga? Un par ko mēs īsti maksājam, kad pērkam bioloģisko pārtiku?