Visi raksti

Ģimene

Kā pasargāt savu maciņu no nepatīkamiem pārsteigumiem ceļojuma laikā

Dodoties ceļojumā, ir svarīgi laikus parūpēties par finanšu jautājumiem, lai nepatīkami pārsteigumi neizbojā skaistas brīvdienas.

Pensiju plāni kļuvuši izdevīgāki un pieļauj drosmīgākus darījumus

Zemāka komisijas maksa par pensiju fonda uzturēšanu un lielākas iespējas veikt riska ieguldījumus, kas sniedz iespēju nopelnīt vairāk, – tādas ir galvenās izmaiņas pensiju likumā.

Bioloģiskā pārtika – tiešām dārgāka?

Vai bioloģiskā pārtika tiešām ir nesamērīgi un nepamatoti dārga? Un par ko mēs īsti maksājam, kad pērkam bioloģisko pārtiku?

Pētījums: dāvanu šogad būs vairāk, bet lētākas

Gandrīz katrs Latvijas iedzīvotājs šogad iegādāsies Ziemassvētku dāvanas. Swedbank veiktā aptauja liecina, ka cilvēki pamatā izvēlēsies nelielas, bet personiskas dāvanas.

Padomi, kā pasargāt maciņu no pārāk lieliem tēriņiem Ziemassvētkos

Pētījums liecina, ka Ziemassvētku laikā būtiski pieaug ar kredītkartēm veikto pirkumu skaits. Lūk, daži padomi, kā, iegādājoties dāvanas, neiecirst pārāk lielu robu personiskajā budžetā.

Kāpēc ir vērts uzkrāt naudu?

2018. gada 1. janvārī stājies spēkā izmaiņas likumā Par iedzīvotāju ienākuma nodokli, nosakot, ka dzīvības apdrošināšanas līguma ar līdzekļu uzkrāšanu minimālais termiņš piecu gadu vietā tiek mainīts uz 10 gadiem.