Visi raksti

Ceļošana

Kas izdevīgāk aizņēmējam – kredītkarte vai patēriņa kredīts?

Milzu atlaides sezonas preču izpārdošanā, plānots remonts vai kāds tālāks ceļojums, kam steidzami vajag papildu naudu. Ko izmantot – kredītkarti vai patēriņa kredītu?

Padomi, kas palīdzēs ietaupīt, dodoties uz koncertu ārpus Latvijas

Ir labi mācīties no savām kļūdām, bet gudrāk – no citu pieļautajām. Uzrunātie koncertu un festivālu apmeklētāji ārvalstīs dalās ar savu pieredzi, padomiem un ieteikumiem.

Kad ir īstais brīdis iegādāties ceļojumu par visizdevīgāko cenu?

Pirkt pēdējā brīdī vai ieplānot laikus? Šis jautājums nereti nodarbina to ceļotāju prātus, kas vēlas ceļojumiem atvēlēto budžetu iztērēt pēc iespējas lietderīgāk. Lūk, pieci padomi, kas palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu.

Latviešu pieredze koncertos un mūzikas festivālos ārpus Latvijas

Vasara, vasariņa – koncertu, festivālu un burzīšanās laiks. Latvijas pasākumu kalendārs vasarā ir plašs un krāsains. Bet ir cilvēki, kas regulāri apmeklē koncertus ārpus Latvijas robežām.

Kāds mocis piestāv meitenēm?

Stilam ir nozīme! Taču, ja nodoms ir iegādāties motociklu, tad jāņem vērā arī braucamrīka un paša braucēja svars, augums un, protams, budžets, ko vari tam atvēlēt.

Kā viegli sakrāt atvaļinājumam 1456 eiro

Saldējums, vīns, smalkas vakariņas. Atvaļinājumā tik ļoti gribas sevi palutināt un atlaist bremzes… Un dzīve tiešām ir jābauda! Bet ar mēru.