Visi raksti

Ceļošana

Ko darīt, ja lidojums nenotiek vai lidmašīnā tev nav vietas?

Ir gadījumi, kad cilvēks, kurš nopircis aviobiļeti, tomēr paliek “aiz borta”, jo lidmašīnā nepietiek vietu. Lidošanas prieku var izbojāt arī vētras, vulkāni vai citas kataklizmas. Ko darīt šādā situācijā?

Lēto ceļojumu medības jeb kā aizceļot uz Meksiku par 300 eiro

“Lai ceļotu bieži, nevaru atļauties pirkt lidmašīnas biļetes par standartcenu,” saka Swedbank Tirdzniecības finansēšanas operāciju nodaļas vadītāja Anita Kurme, kuras lielākais hobijs un dzīves kaislība ir ceļošana.

Mācīšanās ārvalstīs arī 40, 50 un 60 gados

Arī tad, ja augstskola vai profesionālā skola pabeigta pirms 20 vai 40 gadiem, ir iespējas saņemt līdzfinansējumu, lai iegūtu jaunas zināšanas un pieredzi ārvalstīs.

Padomi, kas palīdzēs ietaupīt, dodoties uz koncertu ārpus Latvijas

Ir labi mācīties no savām kļūdām, bet gudrāk – no citu pieļautajām. Uzrunātie koncertu un festivālu apmeklētāji ārvalstīs dalās ar savu pieredzi, padomiem un ieteikumiem.

Cik droša ceļotājiem ir bezmaksas mājvieta, ko piedāvā couchsurfing?

Couchsurfing.org ir interneta vietne, kurā ikviens var piedāvāt izmitināt viesus no citām valstīm un saņemt iespēju bez maksas atrast mājvietu sev ceļojuma laikā.

Kas izdevīgāk aizņēmējam – kredītkarte vai patēriņa kredīts?

Milzu atlaides sezonas preču izpārdošanā, plānots remonts vai kāds tālāks ceļojums, kam steidzami vajag papildu naudu. Ko izmantot – kredītkarti vai patēriņa kredītu?

Aptauja

Vai tu veic uzkrājumus?