Visi raksti

Auto

Kā sabojāt savu kredītvēsturi?

Ilgstoša komunālo maksājumu kavēšana, neapdomīgs galvojums, pārsteidzīgs aizņēmums - tie ir tikai daži no iemesliem, kas ietekmē kredītvēsturi un tādējādi arī iespēju saņemt aizdevumu un izdevīgāku procentu likmi.

Septiņi mīti par bankas kredītiem

Grūti saņemt nelielu aizdevumu, kredīta saņemšana noformēšana ir piņķerīga un prasa daudz laika – tie ir biežāk dzirdētie mīti par banku kredītiem, kas jau sen neatbilst patiesībai.

OCTA un KASKO - ar ko tās atšķiras un kādus zaudējumus sedz

Autovadītājiem ir pieejamas divu veidu apdrošināšanas polises -
OCTA un KASKO. Ar ko tās atšķiras, un kādas priekšrocības sniedz katra no tām?

Nevari iedarbināt auto, beidzies benzīns… Ko sedz Tavs KASKO?

Arī visuzticamākais akumulators mēdz pieteikt streiku un izlādēties. Īpaši, ja runa ir par stipru salu. Agrāk šādos gadījumos bija jāmeklē trose vai vadi, jāklauvē pie kaimiņu durvīm, tagad pietiek ar īsto KASKO.

Kādu auto pirkt labāk – jaunu vai lietotu?

Automašīnas iegāde var izraisīt ne mazums stresa, jo ikviens vēlas būt pārliecināts, ka izdarījis pareizo izvēli – drošāko un ilgtermiņā labāko. Kādu auto ir izdevīgāk iegādāties – jaunu, mazlietotu vai 10 gadus vecu?

Kāpēc es nekad vairs nepirkšu lietotu auto!

Lietotu auto var nopirkt lētāk, taču nekad nevar prognozēt, vai nebūs nepieciešami papildu ieguldījumi remontā. Savukārt jauns auto maksā dārgāk, taču plānotās izmaksas vismaz ir prognozējamas.

Aptauja

Vai esi kaut ko pircis vai pārdevis internetā?