Visi raksti

Atpūta

Ziemas sporta inventārs – izdevīgāk pirkt vai nomāt?

Ziemas sporta cienītājiem klimata pārmaiņas nosaka ne vien ierobežotu laiku, kad iespējams slēpot vai slidot, bet arī jautājumu - vai ir vērts iegādāties inventāru, nezinot, vai būs pietiekami daudz iespēju to izmantot.

Kā pasargāt savu maciņu no nepatīkamiem pārsteigumiem ceļojuma laikā

Dodoties ceļojumā, ir svarīgi laikus parūpēties par finanšu jautājumiem, lai nepatīkami pārsteigumi neizbojā skaistas brīvdienas.

Ko darīt, ja lidojums nenotiek vai lidmašīnā tev nav vietas?

Ir gadījumi, kad cilvēks, kurš nopircis aviobiļeti, tomēr paliek “aiz borta”, jo lidmašīnā nepietiek vietu. Lidošanas prieku var izbojāt arī vētras, vulkāni vai citas kataklizmas. Ko darīt šādā situācijā?

Lēto ceļojumu medības jeb kā aizceļot uz Meksiku par 300 eiro

“Lai ceļotu bieži, nevaru atļauties pirkt lidmašīnas biļetes par standartcenu,” saka Swedbank Tirdzniecības finansēšanas operāciju nodaļas vadītāja Anita Kurme, kuras lielākais hobijs un dzīves kaislība ir ceļošana.

Padomi, kas palīdzēs ietaupīt, dodoties uz koncertu ārpus Latvijas

Ir labi mācīties no savām kļūdām, bet gudrāk – no citu pieļautajām. Uzrunātie koncertu un festivālu apmeklētāji ārvalstīs dalās ar savu pieredzi, padomiem un ieteikumiem.

Cik droša ceļotājiem ir bezmaksas mājvieta, ko piedāvā couchsurfing?

Couchsurfing.org ir interneta vietne, kurā ikviens var piedāvāt izmitināt viesus no citām valstīm un saņemt iespēju bez maksas atrast mājvietu sev ceļojuma laikā.

Aptauja

Vai esi kaut ko pircis vai pārdevis internetā?